Uradio sam radiologiju ls ki; menog stuba i napisaao radiolog dijagnozu. Spondylosis vertebrae lumbalis discopathio l4/l5 et l/s 1. Molim preporuku le; enja i posledice

    Odgovoreno: 17. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Lečenje fizikalna terapija i rehabilitacija pod kontrolom stručnog lica. Posledice mogu biti razne u zavisnosti od mnogih faktora i kliničke slike. U najvećem broju slučajeva radi se o vrlo dobrim rezultatima lečenja sa dobrim kvalitetom života. Za više informacija treba da obavite pregled kod specijaliste.