Poštovani, povremeno me boli na levoj nozi ahilova tetiva, bol se manifestuje u napadima kao da me stegne pa pusti, nisam imao sportske povrede imam ravna stopala i čukljeve? Pozdrav!

    Odgovoreno: 17. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Najverovatnije se radi o nekom od sindroma preopterećenja, koji može biti pogoršan prisustvom ravnih stopala i čuljeva zbog promenjene biomehanike stopala i potkolenice. Potreban pregled, primena ortoza i korekcija ravnih stopala i čukljeva ako su u izraženijem obliku.