Pošovani pre 5-6 godina dobila sam jak udarac u koleno sa spoljašnje strane, tad je počelo da me boli zbog samog udarca, a zadnje dve godine čim mi je duže savijeno koleno počne da me boli, i ne mogu nogu da ispravim potpuno. . Čim to hoću da uradim krene da me zateže nešto i da mi podrhtava noga. . . Povremeno kad me boli natopim peškir hladnom vodom i zamotam koleno, tako mi bol prestane nakon nekioh pola sata. I da koleno mi krcka i dok ne pukne bol ne prestaje. . Šta to može biti? Hvala unapred

    Odgovoreno: 17. 12. 2012.
    • Poštovana,
      Nažalost na osnovu slike ne mogu da dam posebno mišljenje. Na osnoavu vašeg pitanja najverovatnije se radi opovredi hrskavice koja ima za posledicu odvajanje slobodnog tela koje cirkuliše po zglobu i zna da se ukljlešti što stvara bol. I sinovija se uveća i ona može dodatno da se inflamira i stvara tegobe. Potrebno načiniti bar rtg kolna i klinički pregled.