Poshtovani profesore, vec dva meseca imam bolove u desnom kolenu, otezan hod. Lekar ortoped je dao svoje mishljenje. Arthralgio gen dex. Osteolysis tibiae pars proxim dex. Dobila sam uput za kt. Prepishan mi je analgetik i umereno opterecenje. Molim vas za mishljenje. Unapred hvala. S poshtovanjem, nadica diitrov iz ohrida

    Odgovoreno: 17. 12. 2012.
    • Poštovana,
      Za pravu dijagnozu i lečenje traba vas pregledati i pogledati rtg snimak. Bolovi ne moraju biti uzok nečeg dramatičnog u kolen. U slučaju osteolize najverovatnije se radi o artrozi ili posledice povrede ili sl. Dodjite na pregled kod ortopeda u našoj ustanovi u novom sadu.