Pozdravljam vas unapred, moji problem je u desnom kolenom imam problem kad idem gore i dole na stepenice plus u zadnje vreme n mogu da ispravim do kraja nogu, imao sam jednu kontrolu pre 13 godine u inostranstvu a su mi rekli da primam ampule synvaeisse, pa neki drugi doktori su mi rekli u one vreme da si jos mlad da primis te injekcije. Sta vi preporucite. Unapred vam zahvaljujem.

    Odgovoreno: 07. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Ako niste imali povredu tog kolena da je tačno pamtite kao povredu zbog čega ste imali otok kolena bol i sl. Najvorovatnije da uzrok samog bola nije u kolenu nego u mekotkivnim strukturama regije oko kolena pogotovo mišića lista kao i mrežice ligamenata koji stabilišu čašicu. Moguća je svakako i povreda unutrar kolena najčešće meniskusa i hrskavice. Potrebno je da vas pregleda ortoped. Svakako bih sačekao sa intraartikularnom primenom lekova.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #103169

    • Prof. dr Dušan Marić 10. 12. 2012.

      Postovani najbolje se javite na pregled kod ortopeda koji se posebno bavi problematikom kolena. Ja vam stojim na raspolaganju

    • I ja imam isti problem. I ne znam sta da radim. Isao sam kod lekara ali nisu znali sta mi je.