Postovani,beba ima 5 meseci i nedavno smo primetili da joj desno stopalo pucketa kada ga pokrece a kada joj obujemo cipelice stopalo joj pada ka spolja (ne uvek).Prilikom svakog pregleda kod pedijatra govorili su da je sve uredu.Prilicno sam zabrinuta.Sta mi je ciniti? Unapred zahvalna mama male Milice

    Odgovoreno: 26. 06. 2008.
    • Poštobvani,

      najvferovatnije da se radi o tzv. nespecifičnom  pucketanjuz zglobova, koje nema nikakav značaj. Budite u kontaktu sa pediatrom, pa ukoliko bude potrebe uputiće Vas na predled dečjeg ortopeda.