Imam sina od 8 godina. Vec 5 godina koristi uloske za ravna szopala. Nekoliko puta sam ga vodio doktoru i koji su procijenili da treba raditi vjezbe za ravna stopala i da koristi uloske. 3 godine sam svakodnevno nadgledao njegove vjezbe i striktno smo se ponasali prema uputama ljekara. Kupovali smo odgovarajucu obucu i na vrijeme mjenjali uloske. Medjutim stanje je sve teze i teze. Djecak u zadnjih nekoliko mjeseci ima i zuljeve negdje na sredini stopala (sa unutrasnje strane) , teze se krece i uopste ne moze da se krece na prednjem djelu stopala (recimo ne moze da hoda na prstima) molim vas da mi pomognete da mi bar date adresu kome da se obratim, jer po meni stanje postaje alarmantno. Ako je moguce ja bih vam poslao i foto njegovih stopala ako bi vam pomoglo u pokusaju rjesenja ovog problema unaprijed zahvalan otac emir

    Odgovoreno: 06. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Ukoliko se stanje na stopalima pogoršava io ukoliko se javljaju promene na koži, bolovi i zamor, predlaže se pregled dečjeg ortopeda, rendgenski snimak stopala nakon čega se može doneti odluka o daljem lečenje, ukljulčujući i hirurško. Možete poslati i fotografije, kao i mesto gde živite kako bi bvam preporučio ustanovu kojoj možete da se obratite.