Postovani ortopedi, pitanje je u vezi moje 8-godisnje cerke. Naime, nosi ortopedske uloske od trece godine. Intenzivno trenira tenis vec dve i po godine, pa me interesuje kako je moguce popraviti stanje njenih stopala i steti li joj sport u toj meri? Osim toga, preporucite mi nekog ortopeda kom bsmo mogli da se obratimo, moze nis, ali ako treba nije problem i dalje. Unapred hvala!!!

    Odgovoreno: 06. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Savetuje se nošenje uložaka, odgovarajuće obuće, hod bez obuće po neravnim podlogama (šljunak, pesak, šišana trava i sl.) i fizička aktivnost. Ukoliko nema tegobe nema razloga da se ne bavi sportom
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #45634

    • Aleksandra Mincic 09. 02. 2010.

      Posto imam bolnu osetljivost u predelu stiloidnog nastavka levo, subakutni stadium. Da li bi mi pomogao fizikalni tretman uz ampule depo impletola??? Da li znate gde bi mogla da nabavim te ampule??? Unapred zahvalna!