postovani doktore, Zovem se Danijela Imam 28 godina Na obe noge ispod kolena sa unutrasnje strane imam otoke, koji su tvrdi na dodir.Otok se spusta 10 cm ispod kolena , sa unutarsnje strane. Molila bih za Vas savet, uzrok, i kome da se javim. Hvala

    Odgovoreno: 23. 02. 2008.
    • Na osnovu opisa koji ste poslali, ne mogu da kažem o čemu bi moglo da se radi. U svakom slučaju neophopdan je pregled Vašeg lekara, koji će procentiti da li da Vas uputi ortopedu, reumatologu ili nekom drugom speciojalisti.

Komentari na pitanje: #3319

    • Postovani doktore; powredio sam pre nekih 6-7 meseci zglob na nozi, i nisam isao kod lekara na pregled, mogu normalno da se krecem, jos uvek ima malog otoka, u obliku klikera, i jos uvek osecam bol, pa vas pitam za savet, i sta raditi???? Da bih mogao nastaviti sa treninzima!!!!