Dobar dan. Primetila sam da kada se probudim kolena su mi utrnuta ne osecam ih na dodir. Tek posle par minuta masiranja mogu da ustanem iz kreveta. Da li mogu ja kod kuce neke vezbe da radim ili treba da se javim lekaru. Molim vas pomozite mi. Hvala vam.

    Odgovoreno: 23. 11. 2015.
    • Poštovana,
      Potrebno je da se javite svom lekaru, a navedena tegoba/posto nemamo podatak koliko traje/, po opisu, nije relevantna za n
      eko teze oboljenje. Ne vidim potrebu da se javite ortopedu, pa je savet, pre svega javiti se svom lekaru.
      dr vojislav basara, alfamedic.