1. Trnjenje mišića noge

    Pitanje broj: #149940

    Poštovani,

    Već godinama, s vremena na vreme, nakon dužeg pešačenja ili neke sportske aktivnosti osetim bol. Osećam mravinanje i trnjenje u prednjem delu lista noge (desno od cevanice) i nakon toga moram da se odmorim nekoliko minuta da bih mogao da nastavim da pešačim.
    Šta bi mogao biti moj problem?

    Odgovoreno: 03. 03. 2017.
    • Poštovani,

      Najverovatnije je problem mišićnog porekla. Definitivno ne mogu da kažem sta je tačno. Postoji mogućnost da Vam je na toj strani muskulatura malo kraća što se ne primećuje na prvi pogled, pa je pri naporu dodatno opterećena.