1. Otok i bol u zglobu noge

    Pitanje broj: #151683

    Poštovani,

    Izvinite na uznemiravanju. Pre mesec dana sam izvrnula nogu ka spoljnoj strani, odmah se pojavio otok oko zgloba, a ubrzo je deo ispod samog zgloba i stopalo pomodrelo. Nisam bila u mogućnosti da odem do lekara u tom trenutku. Posle dve nedelje sam konačno otišla, bolelo je i dalje, otok je i dalje bio tu, ali je doktorka izjavila da nema potrebe da me gleda pošto hodam i da je to sve ok. Prošlo je mesec dana, otok je i dalje tu, i dalje me boli. Poslednja nekoliko dana su bolovi dosta jači nego do sad, pa nisam prethodne dve noći ni spavala kako treba.
    Da li i Vi smatrate da je mišljenje moje doktorke u redu, ili treba nešto da se uradi?

     Hvala Vam puno na izdvojenom vremenu.