1. Operacija kraće noge

    Pitanje broj: #151105

    Poštovanje,

    Imam 20 godina, i od rodenja sam imao kraću nogu, 6 cm. Operacja je bila 6.11.2014 i još uvijek sam na štakama. Uskoro, za koji dan, idem davati umjeto koljeno, jer mi sve više i više bježi zbog nedostatka desne fibule. Moje pitanje glasi, jel se može taj nedostatak desne fibule ikako riješiti? Ne mogu hodati uopće kako treba, od noge do leđa sve me boli...

    Odgovoreno: 03. 03. 2017.
    • Poštovani,
      najbolje se obratite lekaru koji Vas je operisao, pošto je sigurno upoznatiji sa Vašim stanjem. U principu,  razlika u dužini donjih ekstremiteta se rešava odgovarajućim umetcima i odgovarajućom obućom. Ako osećate nestabilnost u kolenu, postoji odgovarajuća prorteza. Nadam se da sam Vam barem malo pomogao.