1. Bolovi u kolenu

    Pitanje broj: #151824

    Poštovni,

    Imam problem sa desnim kolenom poslednjih 5 meseci. Prilikom dugog sedenja u kolenu osećam bol i nelagodnost, kao neki pritisak. S vremena na vreme, koleno jako glasno krcka. Bol osećam i prilikom vožnje bicikla, radjenja čučnjeva i sličnih vežbi koje uključuju savijanje kolena. Bol osećam i na dodir, ispod čašice.

    Odgovoreno: 23. 04. 2017.
    • Poštovani,

      Postoji mogućnost da imate tečnost u kolenu. Potrebno je da neko vreme nogu držite horizontalno kako bi se smanjila količina tečnosti u njemu kao i da koristite event. Obloge. Dugo sedenje svakako ne pogoduje tome. Ko ne da ništa rezultate javite se svom lekaru opšte prakse za dalje upute.