1. Bol u zadnjem delu butine i mišićima

    Pitanje broj: #150639

    Zdravo.

    Imam bolove u zadnjem delu butine kao i bolove u mišiću u levoj nozi. Povremeno se bol prebaci na donji deo kičme. Pio sam Naproksen, Diklofen, koristio masti od konjskog balsama, koristio Deep relief, ali bez efekta.

    Molim Vas neki savet.

    Odgovoreno: 03. 02. 2017.
    • Poštovani,

      Po ovom nedovoljnom opisu, daje se utisak da se radi o bolu koji polazi iz kičme. Diklofen i Naproksen nemojte nikako paralelno uzimati, već ili jedan ili drugi. Obratite se Vašem lekaru da vam eventuelno prilagodi adekvatnu terapiju protiv bolova.