1. Bol u nozi i problemi sa kičmom

    Pitanje broj: #151006

    Poštovani,

    Leva noga me mnogo boli. Kad spavam noću ne mogu dugo da ležim na toj strani. Boli me od butne kosti do kolena, imam osećaj da je vučem. Snimala sam, i nema oštećenja kosti. Inače imam problema i sa kičmom. Kad treba da idem uz brdo ili da se popnem na nešto više od dva stepenika meni je jako naporno.

    Odgovoreno: 03. 03. 2017.
    • Poštovana,

      Nažalost, naveli ste jako malo podataka da bih Vam pomogao. Bol može da ide iz kičme. Ako i dalje imate probleme sa bolom, javite se prvo svom lekaru opšte prakse.