1. Bol u nozi

    Pitanje broj: #151170

    Poštovani,

    Lumboischialgija 1. Sin. Obs radiculopathia ls. Bolje oštar i kreće od levog kuka, pa se spušta sve do skočnog zgloba. Molim za savet i kontakt kvalitetnog kiropraktičara. Četri dana trpim nesnosne bolove!

    Pozdrav

    Odgovoreno: 03. 03. 2017.
    • Poštovani,

      Nemate razloga da trpite bol. Precizno ste naveli simptome, samo niste naveli da li Vam se to sada javilo prvi put ili se već u epizodama javlja? Pre kiropraktike trebalo bi prvo da se oslobodite bola. To znači da se krene sa terapijom u vidu nesteroidnih antiinflamatornih lekova (npr. Ibuprofen, Diclofenak) u dozi koja bi Vam smanjila tegobe, a da opet ne pređe max. dozvoljenu terapijsku dozu. Kada bol popusti obratite pažnju na držanje kičme, najbolje da povremeno ali u kontinuitetu radite odgovarajuće vežbe za leđa.