decko 2 g 2 m kaze -boli noga iznenada oko kuka desnog i gornji deo butine nema povredu,krupan je visok i jak-nije debeo ali tezak i onda trci kao lud pa posle 2 sata iznenada -boli noga opet cak i ujutro-boli noga ali nastavi sve normalno ostalo je POTPUNO zdrav nije ni bio nesto nikad bolestan/mnogo se brinem i verujem mu

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Takve tegobe ne moraju nista da znace, ali, narocito tbog toga sto se javljaju ujutru, mogu da budu i najraniji znaci nekih oboljenja. neophodan je pregle dpedijatra, a po potrebi decjeg hirurga-ortopeda