Poštovani,

    javljamo se iz Osijeka. Javljam se u ime svoje majke. Ona ima Crohnovu bolest.

    Osim toga ima velikih gastro problema i već duže vremana joj nije dobro. Zamolili bi postoji li mogućnost pregleda kod doktora Radoje Dodera.

    S obzirom da bi došli iz Osijeka, ostali bi možda nekoliko dana u Beogradu pa ako je moguće da se nakon kontrolnog pregleda dogovore dodatni pregledi ukoliko za to bude potrebe pa da se sve odradi u nekoliko dana ili u istom danu.

    Hvala