Postovani imam jedno pitanje za vas. . Da li mogu da pijem propolis dojilja sam dete mi je staro 4 meseca. . Njemu dajem med ali bagremov ja nisam alergicna na med a i uopste nemam problema sa tim. . Htela bi da ojacam imuni sistem posto sam od umora i obaveza iscrpljena i sklona prehladama. . A ujedno idete da mi ojaca. .

    Odgovoreno: 10. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Da bi ojačali imuni sistem neophodno je da vam neko od pčelara napravi kombinaciju kristalisanog meda (1kg) i 10 grama propolisa u prahu. Svakog dana rastvoriti po 1kk u čaši mlake vode u popiti 1/2 pre svakog obroka.
      deci se savetuje korišćenje meda od navršene prve godine života, pročitajte tekst u" yu mama" o uvodjenju meda u ishrani dece.
      ovu kombinaciju možete koristiti bez pauze, duži vremenski period.