1. Lek Eglonyl

    Pitanje broj: #151046

    Poštovani,

    Da li lijek Eglonyl od 200 mg može da propisuje na recept doktor opšte prakse? Mislim, bez izvještaja specijaliste?

    Odgovoreno: 21. 02. 2017.
    • Poštovani,

      Lek Eglonyl može Vam prepisati lekar opšte prakse samo ako imate izveštaj specijaliste. Izveštaj nije neophodan ukoliko je u pitanju produžetak hronične terapije. Ukoliko Vam je zakazana kontrola specijaliste nakon određenog perioda upotrebe leka, svakako bi trebalo da prvo odete na kontrolu i nakon toga sa novim izveštajem kod lekara opšte prakse.