1. Diskus i potencija

    Pitanje broj: #149644

    Dobro veče,

    Imam 21 godinu i imam problem sa potencijom. Taj problem postoji već godinu dana. Skoro sam i utvrdio da imam diskus. Nikakvu terapiju nisam koristio, nisam debeo, ne pušim, ne pijem. Da li može da stavra problem potenciji diskus i može li se poboljšati, s tim da je diskus neizlečiv?
    Hvala

    Odgovoreno: 24. 01. 2017.
    • Poštovani,

      Ukoliko imate diskus herniju u predelu l5-s1 moguće je da to utiče na potenciju. Da li se stanje može poboljšati zavisi od više faktora. Savetujem Vam da se obratite neurologu za savet i stručnu pomoć.