Vec izvesno vreme se ne osecam dobro, javljaju mi se simptomi poput vrtoglavice, malaksalosti, nervoze, promene raspolozenja, pospanosti, preznojavanja, pritiska u gornjem delu ledja i vrata, bol ili peckanje sa prednje strane iznad grudi pretezno sa leve strane. E kad me uhvate ti simptomi krene i srce ubrzano da mi lupa uhvati me panika i osecam se jos gore. Radila sam ekg dva puta, dobar je. Srce mi je malo brze lupalo tada, nekih 90 otkucaja u min, ali meni inace krene srce brze da lupa kad udjem u dom zdravlja. Mislila sam i da je stitna zlezda u pitanju pa sam vadila te hormone ali su i oni u redu. Internista me dalje uputila kod fizijatra pa trebam i to zvati da zakazem. Najradije bih otisla da snimim pluca ali dojim bebu pa mi ne preporucuju. Interesuje me sta bi moglo biti u pitanju i kome bih jos od lekara mogla da se obratim posto mi se simptomi samo pogorsavaju??? Na internetu ne smem vise nista da citam, posto se u svim bolestima pronadjem, hvala u napred,

    Odgovoreno: 09. 10. 2015.

Komentari na pitanje: #140892

    • To mene posjeca na moje dugogodisnje probleme i na kraju je doktor ustanovio konverzaciski poremecaj i somatski poremecajto mene posjeca na moje dugogodisnje probleme i na kraju je doktor ustanovio konverzaciski poremecaj i somatski poremecaj.