Imam problem ucestalog mokrenja tokom noci i jutra (3-4 puta) ustajem uglavnom se radi o manjim kolicinama urina. Da li uzrok moze bit ucestala masturbracija ili (bruh koji sumnjam da imam) unapred hvala.

    Odgovoreno: 14. 09. 2015.
    • Poštovani,
      Najčešći uzrok učestalog mokrenja može biti urinarna infekcija, uvećana prostata isl. Najbolje bi bilo da uradite fizičko hemijski pregled urina, urinokulturu, kks, psa i uz pregled male karlice i da se sa rezultatima javite na pregled.