Postovani, moj suprug ima temperatu 39. 5 do 40 pole nedelju dana otisao je kod lekara, rekli mu da ima gnojnu anginu, kao terpiju je dobio penicilin inekcije, koje je primao pet dana. Peti dan dobio je epi napad, koji ima od ranije, ali je preovog napada imao poslednji put pre 6 gdina. Zavrsio je u klinickom centru, gde su uradjene analize, bile su pozitivne. Odma zati poslali ga na ifektinu, gde su mu vadili krv i radili lubalnu punkciju. Rezultati su bili u redu. On i dalje ima visoku temperaturu koja dugo traje. Sta mi je dalje ciniti. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 06. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Niste naveli koje analize su bile pozitivne. Kako vaš suprug i dalje ima povišenu telesnu temperaturu potrebno je da se javite lekaru (opšta praksa, internista) , ponesete sve urađene analize kako bi vašem suprugu bila ordinirana dalja terapija.