Postovani, otprilike 2 nedelje mi trne palac na levoj nozi. Prvo sam mislila da je od cipela, ali buduci da ne prolazi, zabrinula sam se. Pre otprilike nedelju dana krenulo je da me boli pored kicme. Nekad tek malo, nekad jace, a nekad osetim ostar bol nekoliko puta zaredom. A desi se i da me ne boli uopste satima ili ceo dan. Danas su pocela da mi trnu i dva prsta na levoj ruci. Ne znam da li je to povezano. Poseticu doktora cim budem imala slobodnog vremena, ali interesuje me vase misljenje. Da li je ovo nesto ozbiljno? I da li uopste vredi da izostajem sa posla ili ce proci vremenom?

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Navedeni simptomi su najverovatnije posledica problema sa kičmenim stubom.
      da bi se postavila definitivna dijagnoza i pristupilo otklanjanju siptoma potrebno je uraditi rtg vratne i torakalne kičme i sa traženim snimcima javiti se neurologu, odnosno fizijatru