Postovani, imam nizak pritisak 80/55 i osecam stalnu pospanost, krvna slika mi je normalna, ne mogu da se oduprem spavanju i to mi otezava ucenje, pritom, jako puno podrigujem sto ne mogu da kontrolisem, narocito dok citam glasno, sto je jako neprijatno. Imam 29 godina, i ta vrednost pritiska mi je hronicno tolika. Ne uzimam nikakve lekove. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 07. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #60311

    • Postovani. Imam povisen pritisak 140 sa 90 imam 17 god. Cesto podrigujel ali ponekad imam i bolove u predelu zeluca. Na sve to mnogo spavam uvece legnem u 23 ujutru ustanem u 12 budem budan dva sata i opet legnem minimum dva sata. Nista mi ne smeta toliko sem ovog spavanja. Pa sam hteo da pitam koji uzrok tome moze biti?