Postovani, nedavno sam procitala dejstvo maticnog mleca na ljudski organizam, i zapanjena sam. Trazim neki prirodan "lek" za svog brata, koji zbog nekadasnjeg uzimanja droge, ima ostecenu jetru. Da li mi mozete reci da li bi i njemu pomoglo uzimanje mleca, ili preporuciti nesto drugo, mozda cajeve, ili tako nesto. Unapred hvala

    Odgovoreno: 26. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Pokušajte sa mlečom, surutkom, reliv tabletama i pravilnom ishranom. Mnogo tečnosti i doći će do poboljšanja. Eventualno konsultujte gastroenterologa da bi vam više rekao o konkretnom oštećenju jetre i terapiji.