Muz ima 50 g. Nikad nije bio tesko bolestan, uvjek je bio raspolozen i nasmijan -sto se tice bolesti samo je imo ceste glavobolje, zgaravicu -za glavu koristi analgin a za zgaravicu gastal--i u zadnje vrijeme opet mu se javlja reuma pa mu oticu zglobovi--pre 7 dana je imo po prvi put jak bol u grudnom kosu koji se sirio na lijevu i desnu stranu, nije mogo da dise gubio se, otkucaji srca u min. 56-malo smo popravili stanje sa secerom i vodom do bolnice--u bolnici ga ostavljaju i uz krvne pretrage propisuju mu-zoloft i asprin da zvace--doktorica koja ga vodi skrta je na rijecima pa vas molim ako mi mozete vi malo bolje da objasnite sta je se to moglo desiti u njegovom organizmu

    Odgovoreno: 26. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Po terapiji koja je ordinirana ne radi se o nekom većem problemu. Problem koji je imao ukazuje na neke kardiovaskularne probleme, međutim oni nisu evidentirani s obzirom na terapiju koju je dobio. U svakom slučaju popričajte sa lekarom šta je rađeno od analiza i na šta trebate da obratite paznju.