Potrebna mi je tacna dijagnoza. U pitanju je parazitoloski problem za sada samo sumnjam. Molim vas ukazite mi kliniku ili strucnjaka kojem bih mogao da se obratim za moj problem. Imam neke izrasline ispod pazuha vise kao suze. Nocu nespavam imam los san. Imam i visak kilograma koje sam nakupio za kratko vreme. Stlno sam umoran i imam bolove kao simptome umora. Oslbio mi je i vid. Imam otezano disanje. Nocu se cesto budim zbog gusenja od pljuvacke. Ako neko zna kako da se i gde isproveravam, molim da mi ukaze gde je najbolje. Moze i privatna klinika.

    Odgovoreno: 20. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Najpre krenite kod lekara opšte medicine da vam uradi laboratoriju, ispipa izrasline, ukaze na pravilnu ishranu, uradi pregled stolice i otkloni sumnju na parazite. Eventualno ispita funkciju štitne zlezde i uputi vas na dalju dijagnostiku i preglede kod drugih specijalista ako je potrebno.