Postovani, vec par meseci osecam blago trnjenje potkolenice, koje nije fiksirano na jednom mestu, vec varira, od stopala, do lista. Nemam bolove i nemam smanjen senzibilitet na nozi. Nekada se desava da prestane, pa se opet javi. Ja sam stomatolog i dugo stojim. Takodje idem na fitnes, pa ne znam dal to ima neke veze sa trnjenjem. Sta mislite da je najbolje uraditi? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 20. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Potrebno je da uradite eho dopler krvnih sudova nogu i eventualno emg. U međuvremenu pokušajte da uzimate magnezijum svakodnevno jer se nekad desi da je samo u tome problem. Ako se tegobe nastave, podrobnije ih opišite u smislu neuroloških ili drugih smetnji.