Postovani, vec nekih meseca dana, tacnije od kada su se temperature spustile blize ili ispod nule, imam tegobe u vidu glavobolje, bolovima u zglobovima, misicima, pospanost, pad koncentracije, sto bi se zargonski reklo kao " polupan sam", pritisak mi je malo povecan, u odnosu na moje vrednosti na koje sam navikao, uvek mi je bio do 125/60, oduvek sam imao broj otkucaja oko 80, pre 8 meseci sam uradio ultrazvuk srca, nalazi su u normali, sada mi pritisak nekim danima ode na 140/60 a otkucaji i do 90 u min. . . Odavno sam primetio da reagujem na losu bioprognozu, ali mi se nije desavalo da to traje vise od 3 dana, sada to traje malo duze, a bioprognoza je losa vec vise od mesec dana. . . Zelim samo da napomenem da mi ovi simptomi nisu izrazeni svaki dan, bude tako 4 dana pa onda par dana bude sve ok, pa opet se malo pogorsa. . . Radio sam analizu krvi i sve je u granicama normale. . . Bavim se 4 puta nedeljno sportom, trcanje, brzo setanje, teretana, nemam lose navike u ishrani, ne pijem alkohol, ne jedem jako zacinjeno, masno, slano, slatko, jedem piletinu, crni hleb, voce, povrce, ribe, ne pusim, popijem max 2 kafe dnevno. . . Mene zanima da li vreme zaista moze ovako da utice i sta mi preporucujete? Izvinjavam se na duzem tekstu ali sam zeleo da vam pruzim dovoljno informacija. . .

    Odgovoreno: 08. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Informacije su vam potpuno adekvatne. Dakle vi ste zdrava osoba sa zdravim navikama i normalnim rezultatima. Nemate razloga za brigu. Naučićete se da se izborite sa vremenom adekvatnom ishranom tj. Onom koja vam najviše prija.