Postovani, u protekloj godini sprovodio sam anti-kandida dijetu. Vratio sam se normalnoj ishrani ali u poslednje vreme imam jaku slabost celog tela: malaksalost, ceste nesvestice, jako zamaranje pri svakodnevnim normalnim aktivnostima, pa cak i pri duzem razgovoru telefonom, dese mi se nesvestice. Uradio sam nalaze krvi, svi rezultati su uredni mada ja i pored toga se ne osecam dobro i dovoljno snazno, i pored jako kvalietne i raznovrsne isrhane. U toku dijete sam dosta smrsao, ali posle dijete i vracanja na normalnu ishranu, vratio sam tezinu i jos sam dodao jos malo kilograma. I pored dobrog obroka nakon kraceg vremena osetim kao da mom telu nedostaje secera i vode (usta su mi cesto suva kao da sam dehidrirao iako pijem puno vode dnevno-3l najmanje) . Secer nisam konzumirao zbog stroge dijete uopste. Pijem mnogo vode, sportski sam oduvek aktivan, ali ovo stanje me u tome onemogucava da istrajem. U poslednje vreme osetim da imam cesti pad pritiska narocito u jutarnjim casovima. Pad secera i pritiska mi variraju celog dana. Uzmem malo cokoladice, kesele vode ili kafu, supu i taman bude mi bolje i oraspolozim se, i pomislim da sam opet jak kao sto je normalno, ali nakon kraceg vremena osetim opet naglu i kratotrajnu nesvesticu, gubim tecnost i tako sve u krug, a to je jako tesko podnositi u zivotu jednog mladica (23 god) , od koga okolina "mnogo" zahteva. Jos da vam napomenem da sam uradio sve moguce pretrage sto postoje, i svi su nalazi uredni. Jedino mi je od svih parametara napomenuto pri pregledu nalaza da mi je holesterol dosta nizak (a dijeta je bila izuzetno posna) . Ova slobost je izuzetno izrazena i tada mi je stvarno nepodnosljivo, kada se temperaturna razlika menja i kada ulazim iz hladne iz toplu prostoriju. Postovani doktore, molim vas da mi pomognete kako da resim ovaj problem koji mi mnogo tesko pada jer ne mogu normalno da funkcionisem. To varira non-stop i uopste nism pouzdan za neke dogovore, jer iako nesto zelim ne mogu da to ispostujem jer mi nedozvoljava moja slabost. Molim vas za vase strucno misljenje i koje korake da preduzmem da mi bude bolje, jer sam se uplasio za svoje zdravlje. Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 08. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #52586

    • Iste tegobe imam i tako u krug nema gde nisam bio na vma homeopata travari bioenergeticari ali nemogu da se resim kandide a lekari ne pridaju nikakvu vaznost a ona radi poso

    • Druze, ja isto imam kandidu u crevima, i identicno se osecam kao ti, ali bukvalno. Jel jos uvek imas? Koliko nedelja se njakas sa tim? Pozzzz