Zdravo! Pre par dana sam napipala slucajno nekakvo ispupcenje ispod desnog rebra, podseca na kuglicu, otprilike gde su misici stomaka! Primecuje se malo i golim okom! Ne boli me na dodir, a ni ovako! Jako sam uplasena, bojim se da odem i kod doktora. Sta bi to moglo biti? Hvala unapred

    Odgovoreno: 08. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #52455

    • Cao, ponekad mi se pojav ispod desnog poslednjeg rebra ispupcenje, znaci ne stalno. Posle se samo povuce i tako godinama. Retko kad se desi to, ali se desi. Da li to moze da bude masno tkivo? Molim brz odgovor i hvala.