Poštovani, željela bih, ako biste mogli, da mi pojasnite nalaze krvi i urina koje sam radila nedavno. Moj izabrani ljekar i nije baš posebno pristupačan za informacije, a rekao mi je da pijem više čajeve i jedem manje masne hrane. Međutim, ja sam malo "tumarala" po netu i gledala značenje nekih stavki, tako da me zabrinuo parametar alt koji iznosi 50 u/l. Takođe, rezultat za eos je 0, 096 i 1, 43% e, baso 0, 072 i 1, 07% b, zatim mch 31, 5 pg, se = 6/12, a kod urina pločasti epitel 45/ul, sluz 44/ul, kristali 4/ul. Inače, na svoj zahtjev sam radila nalaze krvi i urina, misleći da je možda došlo do anemičnosti pošto mi se nekoliko posljednjih mjeseci pojavljuje vrtoglavica. Puno hvala p. S. Nadam se da moje lične podatke nećete objaviti na vašoj veb stranici. Pozdrav

    Odgovoreno: 11. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Vaši podaci su potpuno zaštićeni. Ako nemate nikakvih smetnji vaši rezultati su korektni. Poslušajte savet svog lekara i biće sve u redu. Nakon mesec dana ponovite opšti pregled mokraće a za 6 meseci celu laboratoriju.