Postovani, vec dve nedelje imam problema sa suvim kasljem. Napadi kaslja idu u talasima, a narocito su intenzivni tokom noci. Nemam nikakve propratne tegobe, nos mi je prohodan, nemam povisenu temperaturu. Pijem sumece tablete prospan, a od pre tri dana uzela sam i presing jer mi sve ovo lici na neku alergiju. Zanima me sta bi moglo biti najdelotvornije u slucajevima suvog kaslja?

    Odgovoreno: 30. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #51753

    • Imam slicnih problema, tacnije isti sa kasljem obratio sam se orl doktoru koji mi je prvo pripisao cefalekxin i pholcodine i dok sam to pio kasalj se smanjio, posle par dana od prestanka terapije, kasalj se vratio, pa mi je orl prepisao hemomycin i letetizen, medjutim evo ni to mi ne pomaze, tj kasalj je idalje prisutan, u toku dana je to bas sporadicno a uvece se pojaca. . . Nema temperature, a i poceo je da bude malo produktivniji, interesuje me vase misljenje? Srdacno, milan