Postovani! Htela bih da vas pitam nesto, za bozic sam bila bolesna imala sam stalno temperaturu 37 sa 5 i pila sam ferveks da mi spadne temperatura posle tri dana temperatura se normalizovala na 36, sada opet osecam jezu i hladnocu kao da cu da se razbolim. Pa me zanima zasto mi se to desava tako cesto a uvek sam obucena do grla. Uvek sam u toplom. Hvala unapred! Hvala za predhodni odgovor.

    Odgovoreno: 30. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Verovatno ste bili u kontaktu sa nekim ko je bio bolestan ili ste u istoj ili novoj infekciji. Nije preporučljivo da stalno boravite u toplom, već da prošetate i da boravite na svežem vazduhu. Uzimajte dosta tečnosti, voća, povrća, vitamina.