L laboratoriski izvestaj leukociti 33, 1 limfociti 5, 9 monociti 1, 9 segmentirani 92, 2 eritrociti 4, 63 hemoglobin 148 hematokrit 0, 42 trombociti /plt/ 227 sedimentacija 39 molim za odgovor

    Odgovoreno: 30. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Vi znate da su vam leukociti povišeni a za to postoji mnogo razloga. Obratite se svom izabranom lekaru koji će vas pregledati, opipati žlezde, čuti vaše tegobe i na osnovu njih uraditi potrebna snimanja, analize, uvesti antibiotik ili na adekvatan način izlečiti.