Postovani, javljam vam se jer poslednjih godinu i po dana, zbog pada imuniteta non stop imam problema sa zdravljem. Imala sam uvecane limfne zlezde vrata, stalno sam prehladjena, imala sam infekciju urinarnog trakta, kozne infekcije itd. Sada mi je iz ne znam kog razloga uvecana limfna zlezda ispred levog uva. Moze li razlog tome biti to sto sam trenutno prehladjena. I molim vas dajte mi neki savet da poboljsam imunitet. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 30. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Ta žlezda može biti povećana od infekcije. Uradite laboratoriju a i virusološke analize koje vam lekar predloži na osnovu pregleda i tegoba. Dakli potrebno je naći uzrok uz pomoć infektologa i imunologa jer vaše tegobe dugo traju.