Postovani, več sedam dana imam temperaturu 37- 37, 2 nekada dodje do 37, 4. Ne kasljem, dva puta se preznojavala, a grlo se malo žari. Nema bolova uprsima. Pluca u redu. Ne kasljem. Menstruacija mi je uvijek izmedju 24-26 dana (iako imam vodenu cistu ne pravo mi probleme, ponekada bol u donjem dijelu stomaka i mali miom endometrioza, koji ne raste) na preporuku doktora uradjene laboratorijske pretrage. Sve je u redu osim: hematologija: se er ii sat vrijednost 12 (refer vrjednost 4-25) bazofili 0, 01 (ref vrj 0, 00-0, 01) eozinofili 0, 02 (ref vrjed 0, 03-0, 05) urin: leukociti 3-4 (ref vrj 0-5) eritrociti 3-4 (ref vrj 0-1) malo pločastog epitela reuma testovi: crp 1, 7 (ref vrj < 6) sto se tice ostalog sve je u granici normalnog. Ginekološki uredno sve. Pitanje: da li je zabrinjavajuce i da li je potrebno raditi dodatne nalaze? Sta je potrebno uzimati da bi se izlijecila i koliko je jos dana potrebno. Je li normalno da ovako dugo traje. Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 31. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Vaše analize su dobre. Potrebno je da uzimate više vitamina, tečnosti i da izlečite infekciju koja vam daje temperaturu. Eventualno uvedite pastile za grlo a za mokraću uzmite kapi ili čaj od brusnice. Što se tiče ginekoloških problema rešite ih sa svojim ginekologom.