Pozdrav, imam dilemu, temperaturu sam imala 2 dana, i poslije temterature mi je pocelo da izlazi na kozi male sitne bubuljice, da li su to ospice, svrbi, moj doktor kaze ma jesu, ali nije bio uvjerljiv, kaze ma nemoj da ides na posao 7 dana. . . . . . Imam na predjelu vrata, stomaka i ledja. . . . . Unaprijed hvala i veliki pozdrav!!!!!!!

    Odgovoreno: 31. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Takve ospice mogu biti rezultat viroze, alergije ili neke osipne groznice. S obzirom da više nemate temperaturu, da vam više ne izlaze nove i da ne menjaju svoj izgled nije potrebna nikakva terapija. Eventualno obratite pažnju da li će i vaša deca dobiti neku kožnu promenu sličnu vašoj i onda bi to imalo značaja da se radi o boginjama na koje vi verovatno sumnjate.