Postovani, vec mesecima imam problem sa povremenim bolovima u predelu prepona, koji su nekad toliko jaki da ne postoji polozaj u koji mogu da se namestim pa da bol prestane! Ultrazvuk stomaka nije pokazao nikakve nepravilnosti. Nije mi pregledano slepo crevo, samo su iznete pretpostavke da je mozda sa njim problem kao i da treba da proverim da nije u pitanju bruh ili kila? Kao dodatni problem, javlja se veoma ucestalo mokrenje, koje doduse traje vec godinama. Kojem lekaru je najbolje da se obratim za pomoc?

    Odgovoreno: 31. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Obratite se svom lekaru opšte medicine. Uradite opštu laboratoriju i pregled mokraće. Na osnovu pregleda lekar će vam reći da li imate kilu tj. Bruh ili je upala slepog creva. Takođe biće mu jasno da li se radi o zapaljenju bešike i da li treba konsultovati nekog specijalistu.