Postovani doktore posle labratorijsih nalaza holesterol 8, 99. Trigliceridi su 6, 80. I mozete li mi reci sta da radim. Zahvalujem za interesovanje

    Odgovoreno: 31. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Potrebno je da se obratite lekaru koji će vam uvesti terapiju, dati savet za fizičku aktivnost i ishranu, izmeriti tenziju, telesnu težinu i odmah preći na lečenje adekvatno vašim godinama i bolestima. Rezultati su dosta visoki i potrebno ih je korigovati uz duže lečenje.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #51464

    • Zdravo! Imam 20 godina! Pre par dana sam napipala ispod desnog rebra, nekakvo ispupcenje, kuglu, ne znam sta je! Cak se i golim okom moze primetiti! Ne boli me ni na dodir, ni ovako! Mnogo sam uplasena, bojim se da odem i kod doktora! Sta bi to moglo biti? Hvala unapred