Postovani, svakodnevno nocu imam preznojavanja. Vec 7 meseci. Pored toga imam samo hronicni bronhitis. Generalno relativno sam zdrava za 47 godina. Imam troje dece i fizicki sam aktivna, zdravo se hranim, nikakve bolesti nisam imala. Krvni pritisak mi je veoma nizak 90-60 prosek. Tako je godinama i taj mi prija.

    Odgovoreno: 08. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da je vaše znojenje posledica početka hormonskih promena koje su uvertira za jedan fiziološki proces tj. Klimaks. Potrebno je da proverite stanje pluća i da se konsultujete sa ginekologom.