Pozdrav zelim da se javim sa mojim tegobama prvo sam osjetila neko peckanje po tjelu i svim zglobovima. A zatim mi pocelo neko brujanje i bila sam jako uznemirena smetala mi svaka nepravedna rec i posle tog dobila sam bolove misica i postali su mi zglobovi nestabilni i radna mi se sposobnost smanjila. Svi mi ljkari kazu da su mi krvni nalazi u redu sve moguce mi je radeno ali mi je los b 12 i za njega pijem tablete. Ja se osjecam cesto umorna i ako malo sta obavljm kucni poslova osjecam nemoc. Unapred zahvaljujem zelim da mi ime ne spominjete u mom odgovoru

    Odgovoreno: 08. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Pošto su vam sve analize dobre, tegobe nekako neodređene za neku konkretniju dijagnozu, potrebno je da kada se sve isključi da se eventualno pomisli i na neki vid depresivnosti te se javite svom lekaru. Ovakve tegobe se veoma lepo leče adekvatnim lekovima.