Imala sam bronhitis i posto mi ni posle antibiotika nije bilo bolje uradili su mi alerg. Probe i alergicna sam na jaja i psen. Brasno. Imala sam skripanje u plucima! Sada koristim inhaler symbicort i bolje mi je! Da li smem da primim vakcinu za virus h1n1?

    Odgovoreno: 15. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Posavetujte se sa vašim alergologom ili pneumoftiziologom. Vakcina je stvorena tj. Virus je gajen na horioalantoičnoj membrani pilećeg embriona, tako da su posebne kontraindikacije alergija na perje, jaja, i živinsko meso.