Postovani, pre par meseci javila su se neprijatna razlivanja toplote na desnoj strani glave. Traju kratko i javljaju se nekada svakog dana, nekada jednom u nedelju dana i posle njih osecam kagano trnjenje glave. Inace vec dve godine uzimam concor zbog povisenog krvnog pritiska. Takodje osecam stalnu napetost u ramenom delu. Molim vas da mi date savet o eventualnim pretragama koje trebam uraditi. Unapred zahvalna, aleksandra

    Odgovoreno: 15. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Što se tiče napetosti u vratu konsultujte fizijatra da vam ordinira terapiju ali prvo rešite glavobolje čiji uzrok može izazvati primena concora ili mogu biti vaskularne geneze. Najpre konsultujte neurologa.