Poštovani, mene interesuje koji su to antivirus lekovi koji se koriste u slučaju preventive od ah1n1 ili lečenju, a da ih ima na našem tržištu?

    Odgovoreno: 14. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Antivirusni lekovi se koriste u lečenju ali ne i u preventivi. U preventivi se koriste vitamini, pravilna ishrana, fizička aktivnos, pravilna higijena, boravak na svežem vazduhu, provetravanje prostorija u kojim boravimo, redovno pranje ruku, korišćenje maski.