Evo mene ponovo sa istim pitanjem povecani leukociti godinama. Kada god sam davao analizu krvi uvek su bili poviseninikad normalni. Zadnji put: leukociti12 eritrociti 4. 81 hemoglombin 148 sedientacija 8/17 a sad leukocitna formula limfocit37. 3% monocit 8. 3% neutrofil 54. 4% od ostalih nalaza uvek je sve bilo ok da ne pisem secer, masnoca, a trigliceridi su umeli da odu di 2 a sada su 1, 8 mnogo sam se znojio ovih dana uvek su mi davali da pijem antibiotikejer su sumnjali na virusne neke infekcije. Ja imam sledece tegobe bol u predelu vrata, nemogu mormalno da se probudim i uvek su mi oci kada ustajem naduvene, povremeno imam problem sa mislima tacnije nemogu da kada ustanem da prepoznam stvari i totraje mozda pola sata dok dodjem sebi posle sam normalana i u radu i u komunikaciji, vraca mi se osecaj za vreme i prostor, posle jela uvek imam naduven stomak i gasove kada odmaram odmah bi da zaspim a fizicki skoro nisam aktivan na poslu jednostavno non stop mi je hladno i nemam volju za zivotom zbog stanja i drugih problema finansijske prirode. Od bolesti posedujem sledece (hahah malo sale nije na odmet) imam diskus herniju l5/s1 poviseni krvni pritisak imao sam heliobaker pilori dijagnostcirana na vma i masna jetra ekg normalan, temperatura normalna, alkohol nepijem, pusim dosta, a da imao sam i strepto koku i stafilo koku, neznam sta bih jos moga navesti od ranijih bolesti ali ono sto mene brine je moje fizicko stanje i ti leukocit jer se dosta umaram tj otezano disem a najbolji sam kada se preznojim i tada osecam svaki deo tela da je u redu pa vas molim da me posavetujete sta da preduzmem da bi bio bolje ako bog da.

    Odgovoreno: 13. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Potrbno je da se obratite svom lekaru. On će na osnovu pregleda i sadašnjeg stanja, napraviti sistematično program vašeg lečenja. Najpre je potrebna konsultacija neurologa a zatim i psihijatra, jer je moguće da iza svega stoji neki vid depresije. Naravno isključiće vam se najpre organske promene a zatim preći na lečenje.