Vec 10 dana imam respiratornu infekciju. Terapija je: aerius, pancef, fiksonase. Danas sam uradila analize krvi i sgpt ima vrednost 83, a sgot 44. Da li je to od lekova? Da li treba da se javim lekaru. Jako sam uplasena, hvala

    Odgovoreno: 13. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Najverovatnije je razlog tome dejstvo lekova, mada može biti u pitanju i viroza. Savetujem vam mirovanje i hepatoprotektivnu terapiju relivom. Potrebno je da pratite svoje stanje i ponovite rezultate nakon mesec dana a po potrebi i ranije.